• Konsultacje dla rodziców

" Stokrotki" p. Grażyna - 23.09.2024 r. (poniedziałek) od godz.15.00-16.00

"Motyle"   p. Ewa - 18.09.2024 r.(środa) od godz.14.00-15.00

p. Karolina- 25.09.2024 r.(środa) od godz.13.00-14.00

Zapraszamy na indywidualne konsultacje wszystkich rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o postępach, osiągnięciach czy trudnościach swojego dziecka.Zachęcamy rodziców do korzystania z tej formy współpracy i wcześniejszym poinformowaniu wychowawcy- w celach organizacyjnych!

• Dzień Kropki w Naszym Przedszkolu!

• W poniedziałek 16 września nasze przedszkolaki świętowały MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI. Dlaczego kropka? Ponieważ to od niej wszystko się zaczęło!  Wszystkie dzieci obejrzały historie małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości i nabrała odwagi by rozwijać swoją pasję.

Dzień kropki to święto kreatywności, odwagi, budowania pewności siebie. Stwarzaliśmy okazję do odkrywania talentów, pobudzania wyobraźni i nieszablonowego myślenia. Tego dnia zorganizowane zostały dla dzieci kreatywne, nietuzinkowe zabawy z kropką w roli głównej. Uczyliśmy się jak dodawać innym i sobie wiary we własne możliwości. Podczas zajęć powstały też wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki.

DZIEŃ KROPKI to radosne święto kreatywności – tego dnia uśmiech nie schodził z naszych twarzy!

• Ogłoszenie!

• Wspólnie zmieniajmy Nasze Miasto: Głosuj w Budżecie Obywatelskim Miasta Dąbrowa Górnicza.

Do 17 września mieszkanki i mieszkańcy Miasta Dąbrowa Górnicza niezależnie od wieku mogą głosować na projekty w Budżecie Obywatelskim.

Głosować można internetowo poprzez stronę bo.dg.pl. W puli projektów znajdują się zadania o charakterze edukacyjnym, sportowym, rekreacyjnym, społecznym oraz zadania inwestycyjne. Pula środków tegorocznego budżetu obywatelskiego to 5,8 mln zł.

Wszystkich Informacji na temat głosowania udzielają pracownicy Centrum Aktywności Obywatelskiej pod nr tel. 518 270 597"