• Uroczyste Zakończenie Przedszkola w Grupie "Motyle"

• „Przedszkola czas już minął i tak jakoś smutno…” 21 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania sześciolatków z grupy "Motyle" . Były to dni wyjątkowe, radosne, pełne wzruszeń. Skończył się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Uroczystość rozpoczęła się wspaniałym tańcem Poloneza, starszaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, artystyczne, aktorskie i recytatorskie.Po części artystycznej przyszedł czas na rozdanie pamiątkowych dyplomów i upominków dla dzieci oraz podziękowań dla Rodziców. Uroczystość uwieńczył występ rodziców oraz wspólny gril w ogrodzie przedszkolnym.Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz radosnych wakacji.