• Witajcie w Naszym Przedszkolu - Dzień Otwarty!

• 25 czerwca 2024 roku  w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Do przedszkola  przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzenia przedszkola, uczestnictwa w zabawach muzyczno– ruchowych, sportowych, zabawach z chustą animacyjną. Przyszli wychowankowie chętnie włączali się do zorganizowanych zajęć. Dzień otwarty pozwolił także przedstawić nasze przedszkole jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Było wiele radości a na zakończenie dla każdego dziecka medal za udział w zajęciach "Będę przedszkolakiem" i balon serduszko. Było nam bardzo miło gościć przybyłych rodziców i dzieci. Mamy nadzieję, że wizyta i wspomnienia wesołych zabaw pozostaną na długo w ich pamięci.

• Uroczyste Zakończenie Przedszkola w grupie MISIE!

• Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie.Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

• Spotkanie z weterynarzem!

• 12.06.2024 r. odbyło się spotkanie z Weterynarzem.Pani technik weterynarii zapoznała dzieci z  pracą jaką wykonuje na codzień - zajmując się naszymi pupilami. Pokazała okaz ogromnego ślimaka. Każde dziecko mogło zrobić zastrzyk swojemu pluszakowi i opatrunek. Na zakończenie zajęć wszyscy otrzymali kolorowanke do pokolorowania.

• Ogłoszenie!

• Prosimy rodziców , którzy zapisali dzieci na dyżur wakacyjny lipiec 2024r. o pobranie porozumienia ( dostępne na dyżurce przedszkola lub na stronie internetowej i zwrot wypełnionego porozumienia

do 19 czerwca 2024r.

Informujemy, ze dzieci  z P34 które będą chodzić w lipcu na dyżur nie zdają kart do czytnika

Zasady przyjęcia na dyżur :

Rodzic  zobowiązuje się uregulować należności wynikające z obliczenia wartości opłat  z góry, nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem dyżuru wakacyjnego.

Niedokonanie wpłaty jest równoznaczne z rezygnacją i skutkuje skreśleniem dziecka z listy dyżuru wakacyjnego.

Opłaty należy uiścić przelewem na wyznaczone konto przedszkola:

Opłata za wyżywienie: 52 1560 0013 2557 1237 5569 0005

Opłata za pobyt dziecka : 23 1560 0013 2123 7556 9000 0011