• Wycieczka do Teatru!

• 19.02.2024 Przedszkolaki z grupy " Misie" i " Motyle" pojechały do Będzina do Teatru Dormana na przedstawienie " Ucho". W tym Dniu miały także mośliwość udziału w " Teatralnych Zakamarkach" , czyli zwiedzanie Teatru i wszystkich jego zakamarków!

Świat teatru jak się okazało zachwycił nie tylko nas, ale przede wszystkim nasze dzieci.

Podczas przedstawienia wielokrotnie słychać było dość żywiołowe przeżywanie spektaklu. Nie ma w tym nic dziwnego, wybuchy śmiechu, pobudzona aktywność dzieci to tylko najprawdziwszy dowód na to, że spektakl się im podobał.

Teatr ma w procesie rozwoju społeczno- moralnego dziecka bardzo ważne miejsce. Kontakt ze sztuką daje dzieciom możliwość rozwinięcia myślenia, wyobraźni a także pozwala na przeżywanie przeżyć towarzyszących aktorom razem z nimi.