• Świąteczna Scena!

• 19.12.2023 r. Przedszkolaki z grupy Misie i Motyle miały okazje wystąpić na Świątecznej Scenie przed Pałacem Kultury w Dąbrowie Górniczej. Przedszkolaki zaśpiewały wspólnie kolędy i pastorałki, zatańczyły kilka tańców świątecznych ( taniec aniołów, taniec z szarfami, taniec dla Jezuska i taniec śnieżynek). Piękne stroje i rekwizyty dopełniły wyjątkowy występ. Dziękujemy rodzicom za obecność i uczestniczenie w tym wyjątkowym wspólnym czasie.

• Spotkanie Świąteczne z Rodzicami!

• Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jest to również okazja do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem w przedszkolu dlatego wszystkie grupy zaprosiły do przedszkola swoich rodziców. Z okazji  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy Misie i Motyle  przygotowały spotkanie muzyczno- taneczne ( pastorałki, kolędy, tańce aniołków, taniec z szarfami, taniec dla Jezuska ...). Grupa Biedronki i Stokrotki przygotowały Jasełka z pięknymi strojami i rekwizytami.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie   za wspaniałą  świąteczną atmosferę.

…za kolędę dziękujemy, zdrowia, szczęścia winszujemy na ten Nowy Rok!