• Ogłoszenie !

• Prosimy rodziców o zaznaczaniu na Mobi Portalu nieobecności dziecka.

Nieobecność dziecka w przedszkolu zgłasza się do godz. 11:00 w dniu poprzedzającym nieobecność  drogą elektroniczną przez Mobi Portal (www.mobiportal.pl )

lub telefonicznie.

Jednocześnie informujemy, iż od 1 października 2023r. na podstawie uchwały nr LIX/1027/2023 Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej z dnia 6 września 2023r. w sprawie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach :

„Opłata za nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolu powyżej

5 bezpłatnych godzin pobytu dziecka wynosi za każdą rozpoczętą godzinę 1,30 zł.”

Aneksy do porozumienia są do pobrania ze strony internetowej przedszkola

lub  na dyżurce .

• Dzień Przedszkolaka!

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.W tym dniu w naszym przedszkolu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie. Wśród nich znalazły się między innymi tańce i zabawy integracyjne na holu oraz pokaz Iluzjonisty! Radość, śmiech i głośny śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.

Galeria TUTAJ

• Międzynarodowy Dzień Kropki!

• 15 września świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. International Dot Day jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Jego celem jest pomoc dzieciom w odkrywaniu własnych talentów, poznaniu mocnych stron oraz wyrabianiu wiary we własne siły.

Celem zajęć  było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia, i działania.Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Wszystkie grupy wspólnie obejrzały film edukacyjny " Kropka" , zaśpiewały piosenkę i wspólnie przy muzyce szukały kolorowych kropek i dobierały je w pary. W grupach dzieci tworzyły prace plastyczne i kolorowe plakaty.Tego dnia było bardzo kolorowo i wesoło.

Galeria Tutaj