• Zakończenie Przedszkola przez Starszaki!

• 16 czerwca 2023 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Starszaki żegnały się ze swoimi paniami, personelem, a także z kolegami i koleżankami.

Przedszkolaki poprzez wiersze, piosenki i tańce dziękowały wszystkim nauczycielom i  pracownikom za wspólnie spędzony czas, przekazaną wiedzę i umiejętności. Następnie odbyło się wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola i upominków. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów, samych szóstek i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom zdrowych, bezpiecznych i radosnych wakacji.

• Dzień Mamy i Taty!!

• W naszym Przedszkolu w maju i czerwcu obchodziliśmy we wszystkich grupach Dzień Mamy i Taty!!

Przedszkolaki  od wielu dni przygotowywały z okazji tego święta program taneczno-wokalno- recytatorski. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Z zapałem przygotowywały również upominki, które wręczyły mamusiom i tatusiom w towarzystwie buziaków i najlepszych życzeń.

Mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci rodziców, jak i naszych przedszkolaków.

Kochani Rodzice, w dniu Waszego święta,słońca na co dzień, życzą chłopcy i dziewczęta.Aby Wasze życie, było kolorowe,a dzieci zawsze uśmiechnięte i zdrowe!

• Wycieczka do "Alpakarni" .

• 25 maja Dzieci z grupy " Misie" i " Słoneczka" Pojechały na wiecieczkę do Alpakarni w Poczesnej.

Alpaki i Alpakarnia w miejscowości Poczesna Częstochowa to wspaniałe zwierzęta całkowicie pozbawione agresji, ich wełna jest w całości hipoalergiczna, dzięki czemu nadaje się do pracy z dziećmi.Alpaki w miejscowości Poczesna i kontakt z nimi wpływa pozytywnie na rozwój w sferze ruchowej i poznawczej, emocjonalnej i społecznej. Nasze dziecie w  Alpakarnia Poczesna Częstochowa umogły nauczyć się  odpowiedzialności i szacunku do zwierząt.  Wszystkie Dzieci brały również udział w warsztatach plastycznych " lepienie z gliny".